توکا-موشن-گرافیک

تولید محتوای ویدیویی توکا - پکیج ویژه اینستاگرام

برای شروع یکی از کمپین های زیر را با توجه به بودجه خود انتخاب نمایید.

برای اینکه تبلیغات شما مورد استقبال قرار بگیرد و نتیجه دلخواه در کسب و کار شما محسوس باشد پیشنهاد میکنیم به طور مستمر تبلیغات کنید یعنی یک روز در میان ویدیو های حرفه ای و جذاب موشن گرافیک را استفاده کنید تا مخاطبان شما مجذوب تبلیغات و در نهایت جذب خدمات شما شوند. 

کمپین استاندارد

تبلیغات اینستاگرام استاندارد

1,500,000 تومان

کمپین تبلیغاتی استاندارد موشن گرافیک

60 ثانیه استوری و پست اینستاگرام ویدیویی به تفکیک زمانی شما و با مشاوره ما

انجام این کمپین حدود 30 روز طول خواهد کشید

 طبق برنامه ریزی که مناسب کسب و کار شما خواهد بود ویدیو های تبلیغاتی مناسب اینستاگرام از ما تحویل و در بازه زمانی مناسب در پیج خود منتشر خواهید کرد و همچنین مهمترین پست و یا استوری شما در شبکه های اجتماعی توکا منتشر خواهد شد و حداقل 2000 بازدید یونیک و تاثیر گذار دریافت خواهید کرد.

3,000,000 تومان + 20 ثانیه رایگان

کمپین تبلیغاتی استاندارد موشن گرافیک

120 ثانیه استوری و پست اینستاگرام ویدیویی به تفکیک زمانی شما و با مشاوره ما

انجام این کمپین حدود 45 روز طول خواهد کشید

کمپین ویژه میتواند بهتر تاثیر خود را در طول 45 روز به نمایش بگذارد ، بهتر میتوانید کسب و کار خود را تشریح کنید ، میتوانید در قسمت های بیشتری محصول و یا محصولات و حتی خدمات خود را معرفی کنید. این کمپین میتواند برای استارت آپ ها ، وبسایت و اپلیکیشن ها گزینه مناسبی باشد.

کمپین حرفه ای

تبلیغات اینستاگرام حرفه ای

5,500,000 هزار تومان + 20 ثانیه رایگان

کمپین تبلیغاتی استاندارد موشن گرافیک

200 ثانیه استوری و پست اینستاگرام ویدیویی به تفکیک زمانی شما و با مشاوره ما

انجام این کمپین حدود 60 روز طول خواهد کشید

همانطور که میدانید بهترین نوع تبلیغات تبلیغاتی است که مستمر و طولانی مدت باشد به همین منظور اگر کسب و کار رو به رشدی دارید میتواند بهترین انتخاب برای شما باشد و همچنین این کمپین تبلیغاتی ویژه اینستاگرام میتواند مناسب سازمان ها و شرکت ها باشد. این کمپین حدود 2 ماه طول خواهد کشید.

اطلاعات بیشتری لازم دارید؟

استوری اینستاگرام
استوری اینستاگرام

برای اینکه بهترین کیفیت و تاثیر را بر روی مخاطبین پیج اینستاگرام خود بگذارید ، بهتر است از استوری ها استفاده کنید و چه بهتر از ویدیو !

پست اینستاگرام
پست اینستاگرام

بهترین سایز ممکن برای استفاده در پست اینستاگرام ساز 1080*1080 است که برای به نمایش گذاشتن محتوای مورد نیاز شما در بزرگترین سایز و جذب مخاطب به کسب و کار و یا خدمات شما از آن استفاده خواهیم کرد.

موشن گرافیک اینستاگرام
استوری پست اینستاگرام

ممکن است شما ترجیح بدید که یک محتوا در هر دو سایز مورد استفاده قرار بگیرد مشکلی نیست ، یک محتوای مهم را در دو سایز استوری و پست برای شما آماده میکنیم تا بهتر موضوعات مهم خود را به مخاطبین خود انتقال دهید.