ساخت و طراحی انواع موشن گرافیک

برای شروع یکی از تکنیک های زیر را انتخاب کنید

تبلیغات در شبکه های اجتماعی (طرح شتابدهنده توکا)

موشن گرافیک های ساخته شده توسط توکا ، در شبکه های اجتماعی توکا منتشر خواهد شد که حداقل بیش از 2000 بیننده یونیک خواهید داشت.

موشن گرافیک استاندارد

موشن گرافیک توکا

شروع قیمت از 299 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD

5 تا 7 روزه کاری

در این نوع سبک و تکنیک به کلیات اشاره میشود ، موشن گرافیک استاندارد مناسب معرفی وب سایت و اپلیکیشن ها ، توضیح بخشی از خدمات و کسب و کار ، آموزش و نمایش اعلانات و پروموشن ها ، مناسب شبکه های اجتماعی و همچنین مناسب استارتاپ ها که نیاز به صرفه جویی در هزینه دارند و یا تمایل دارند کمتر هزینه کنند.

موشن گرافیک ویژه

موشن گرافیک ویژه توکا

شروع قیمت از 549 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

10 تا 14 روزه کاری

در این نوع از موشن گرافیک به جزئیات بیشتر توجه میشود و در سکانس های مناسب از دید طراحان ، المانهای سه بعدی استفاده میشود و میتواند تاثیر بیشتری در دیده بیننده ایجاد کند ، همچنین از سکانس های ایزومتریک در کنار طرحهای فلت و مدرن استفاده خواهد شد. تمام جزئیات بستگی به سناریو شما خواهد داشت. مناسب شرکت ها ، سازمانها و همچنین اینترو و معرفی اصلی شرکت و کسب و کار شما.

کارکتر + موشن گرافیک ویژه

موشن گرافیک کارکتر

شروع قیمت از 649 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

10 تا 14 روزه کاری

اگر تمایل دارید موضوع و یا تیزر تبلیغاتی خود را بر محوریت شخصیت و یا کارکتر ایجاد کنید بهترین انتخاب برای شما خواهد بود ، در این نوع موشن گرافیک سعی میشود بیشترین حالت ممکن از کارکتر ها با توجه به سناریو شما استفاده شود. این نوع تکنیک کارکتر محور به همراه موشن گرافیک ویژه ارائه میشود.

وایت برد موشن گرافیک

وایتبرد موشن گرافیک

شروع قیمت از 449 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

10 تا 14 روزه کاری

وایت برد موشن گرافیک معمولا تلفیقی از موشن گرافیک و وایت برد است که میتواند برای پروژه هایی که از جدیت بیشتری برخوردار هستند مورد استفاده قرار بگیرد ، تقریبا میتوان گفت هر آنچه که بخواهید میتوانید از این طریق پیاده سازی نمایید و مخاطب خود را با ایجاد تمایز بیشتر از رقبا جذب کنید. در مطالب آموزشی نیز میتواند از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

پست و استوری اینستاگرام

موشن گرافیک اینستاگرام

شروع قیمت از 180 هزار تومان

10 , 15  ثانیه

کیفیت HD , SD

2 تا 5 روزه کاری

پست و استوری اینستاگرام با این تفاوت هستند که میتوانند بدونه نریشن نیز ارائه شوند و همچنین بیش از 15 ثانیه در این سبک انجام نمیشود و مناسب اطلاعیه ها ، اخبار ، تخفیفات شرکتی ، تبلیغات مستمر و هفتگی میباشد. کم هزینه و مناسب آشنایی با ویدیو مارکتینگ.

لوگو موشن

ساخت لوگو موشن

شروع قیمت از 299 هزار تومان

5 , 10 , 15  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

2 تا 5 روزه کاری

هر کسب و کاری نیاز به لوگو اینترو و یا لوگو موشن ها دارد ، میتوانید از لوگو موشن ها برای حک شدن در ذهن مخاطب بهره بگیرید و همچنین در شروع و یا پایان تبلیغات ویدیویی شما حتما مورد نیاز خواهد بود. لوگو موشن از اهمیت خاصی برخوردار است ، تفاوت شما را با رقبا مشخص میکند.

تولید محتوای ویدیویی توکا – پکیج ویژه اینستاگرام

کمتر هزینه کنید و بیشترین بازده تبلیغاتی را دریافت کنید.

تبلیغات-اینستاگرام