سفارش ساخت موشن گرافیک

ساخت و طراحی انواع موشن گرافیک

برای شروع یکی از تکنیک های زیر را انتخاب کنید

تبلیغات در شبکه های اجتماعی (طرح شتابدهنده توکا)

موشن گرافیک های ساخته شده توسط توکا ، در شبکه های اجتماعی توکا منتشر خواهد شد که حداقل بیش از 2000 بیننده یونیک خواهید داشت.

موشن گرافیک استاندارد

شروع قیمت از 299 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD

5 تا 7 روزه کاری

در این نوع سبک و تکنیک به کلیات اشاره میشود ، موشن گرافیک استاندارد مناسب معرفی وب سایت و اپلیکیشن ها ، توضیح بخشی از خدمات و کسب و کار ، آموزش و نمایش اعلانات و پروموشن ها ، مناسب شبکه های اجتماعی و همچنین مناسب استارتاپ ها که نیاز به صرفه جویی در هزینه دارند و یا تمایل دارند کمتر هزینه کنند.

موشن گرافیک ویژه

شروع قیمت از 1,180,000 تومان

15 , 30 , 45 , 60  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

20 تا 30 روزه کاری

موشن گرافیک ویژه توسط تیم طراحی گرافیک نسبت به سناریو شما طراحی و کشیده خواهد شد و همچنین از طرح های وکتور در این موشن گرافیک استفاده نخواهد شد ، این نوع از کار بشدت در ذهن بیننده زیبایی خاصی ایجاد میکند به این علت که تمامی طرح ها انتزاعی بوده و حس کنجکاوی بیننده را برای دیدن موشن گرافیک ترغیب میکند ، مدرن و مناسب سازمانها ، ارگانها و شرکت های توسعه یافته.

کارکتر + موشن گرافیک

شروع قیمت از 649 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

10 تا 14 روزه کاری

اگر تمایل دارید موضوع و یا تیزر تبلیغاتی خود را بر محوریت شخصیت و یا کارکتر ایجاد کنید بهترین انتخاب برای شما خواهد بود ، در این نوع موشن گرافیک سعی میشود بیشترین حالت ممکن از کارکتر ها با توجه به سناریو شما استفاده شود. این نوع تکنیک کارکتر محور به همراه موشن گرافیک ویژه ارائه میشود.

وایت برد موشن گرافیک

شروع قیمت از 449 هزار تومان

30 , 60 , 90 , 120  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

10 تا 14 روزه کاری

وایت برد موشن گرافیک معمولا تلفیقی از موشن گرافیک و وایت برد است که میتواند برای پروژه هایی که از جدیت بیشتری برخوردار هستند مورد استفاده قرار بگیرد ، تقریبا میتوان گفت هر آنچه که بخواهید میتوانید از این طریق پیاده سازی نمایید و مخاطب خود را با ایجاد تمایز بیشتر از رقبا جذب کنید. در مطالب آموزشی نیز میتواند از اهمیت بیشتری برخوردار باشد.

پست و استوری اینستاگرام

شروع قیمت از 180 هزار تومان

10 , 15  ثانیه

کیفیت HD , SD

2 تا 5 روزه کاری

پست و استوری اینستاگرام با این تفاوت هستند که میتوانند بدونه نریشن نیز ارائه شوند و همچنین بیش از 15 ثانیه در این سبک انجام نمیشود و مناسب اطلاعیه ها ، اخبار ، تخفیفات شرکتی ، تبلیغات مستمر و هفتگی میباشد. کم هزینه و مناسب آشنایی با ویدیو مارکتینگ.

لوگو موشن

شروع قیمت از 299 هزار تومان

5 , 10 , 15  ثانیه

کیفیت HD , FULLHD , 4K

2 تا 5 روزه کاری

هر کسب و کاری نیاز به لوگو اینترو و یا لوگو موشن ها دارد ، میتوانید از لوگو موشن ها برای حک شدن در ذهن مخاطب بهره بگیرید و همچنین در شروع و یا پایان تبلیغات ویدیویی شما حتما مورد نیاز خواهد بود. لوگو موشن از اهمیت خاصی برخوردار است ، تفاوت شما را با رقبا مشخص میکند.

تولید محتوای ویدیویی توکا – پکیج ویژه اینستاگرام

کمتر هزینه کنید و بیشترین بازده تبلیغاتی را دریافت کنید.

تبلیغات-اینستاگرام