طراحی سایت اقساطی

طراحی وب سایت توکا

پرداخت های شما عزیزان میتواند به صورت مرحله ای باشد ، به طور معمول 40% در هنگام عقد قرارداد دریافت میشود و الباقی مبالغ با تکمیل مرحله به مرحله کار دریافت میشود ، پرداخت ها میتواند از سمت شما نیز برای راحتی بیشتر شما درصد بندی شود ، سختگیری در ارتباط با نحوه پرداخت جهت طراحی سایت وجود ندارد ما از هزینه های یک استارتاپ آگاه هستیم. برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید از طریق چت آنلاین سایت توکا و یا از طریق شماره تماس های پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

طراحی سایت واکنشگرا یا همان ریسپانسیو

طراحی سایت ریسپانسیو

یک وب سایت حرفه ای باید قابلیت نمایش در تمام دستگاه ها را داشته باشد ، باید نوعی باشد که شخصی که میخواهد وب سایت شما را ببیند بتواند چه با موبایل و چه تبلت به راحتی وب سایت شما را ویزیت کند به این نوع طراحی وب سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو گفته میشود.

خدمات گرافیک و دیزاین اختصاصی

خدمات گرافیک و دیزاین اختصاصی

اکثر طراحان وب سایت که مبالغ کمی از شما دریافت میکنند پس از تکمیل سایت به شما میگویند که باید المان های گرافیکی را خود شما تامین کنید ، بهتر است قبل از شروع بدانید که یک وب سایت نیاز به طراحی بنر های تبلیغاتی و معرف شما دارد و همچنین برای اصل معرفی نیاز به لوگو دارید ما تمام این خدمات را به شما عرضه میکنیم.

خدمات سئو و تولید محتوا

طراحی سایت حرفه ای

پس از اتمام طراحی باید دیده شوید باید رتبه شما در جستجوی گوگل بهترین رتبه ممکن را کسب کنید ، برای این مورد ما برای شما مرتبط با کسب و کار و خدمات شما محتوا تولید میکنیم. برای اطلاعات بیشتر از طریق پشتیبانی با ما در ارتباط باشید.

معرفی سایت با موشن گرافیک

تبلیغات سایت از طریق شبکه های اجتماعی

موشن گرافیک بهترین روش برای معرفی سریع شما است ، تخصص ما ساخت انیمیشن های تبلیغاتی است. اطلاعات بیشتر