داستان نویسی برای محتوای سایت و افزایش ترافیک سایت

دسته بندی ها : توکا آکادمی 6 مرداد 1398 mehdi 231 بازدید

چطور یک متن یا محتوای تخیلی برای وبلاگ یا سایت های داستانی بنویسیم؟

اکثر مردم با مفهوم وبلاگ آشنا هستند

محتوا تخیلی:

وبلاگ فضایی است که نویسنه وبلاگ در آن در ارتباط با موضوع های مورد علاقه خود مینویسد ، مانند آشپزی ، سفر ، گیاهان ، مسائل سیاسی و اقتصادی و یا شاید یک بازیگر مشهور. اما وبلاگ ها هم به طور فزاینده ای به عنوان یک فرمت جدید برای داستان استفاده می شوند و شامل یک تصور خیالی از زندگی شخصیت مورد علاقه از کتاب ها یا تلویزیون و سینما هستند که در فرمت معمول وبلاگ قرار گرفته است.

محتوا تخیلی خواننده زیادی دارد.

نوشتن یک وبلاگ تخیلی یک راه سرگرم کننده و آسان برای تمرین مهارت های نوشتن خلاق در یک دنیای پر بیننده است که همه میتوانند در ارتباط با نوشته شما نظر بدهند و بحث کنند ، این امر باعث رشد توانایی های شما میشود. محتوا تخیلی خواننده زیادی دارد

اول از همه یک وبسایت و یا یک وبلاگ بسازید اگر با این کار آشنایی ندارید مقاله کوتاهی برای شما آماده کرده ایم که میتوانید مطالعه کنید.

اما چطور یک متن داستانی را شروع کنیم؟

 

 

 

یک دنیای داستانی را انتخاب کنید:

یک دنیای داستانی را انتخاب کنید که به آن علاقه زیادی دارید. یک مکان مناسب برای شروع به نوشتن انتخاب کنید ، برای اینکه بتوانید شروع کنید کافی است به یک دنیای خیالی فکر کنید که می خواهید شخصیت تخیلی خود را در آنجا ایجاد کنید مانند شهر آتلانتیک – هری پاتر – ارباب حلقه ها – جنگ ستارگان ،  یکی از این جهان ها را به عنوان چارچوبی که می توانید شخصیت وبلاگنویسی خود را وارد کنید انتخاب کنید. یا اگر میخواهید جهان خود را تشکیل دهید، زمان زیادی را صرف فکر کردن به قواعدی نکنید که قبل از شروع به نوشتن، شما را خسته کند. بنابراین میتوانید دامنه پروژه خود را محدود کنید تا کنترل بیشتری داشته باشد. شک نداشته باشید همه محتوا تخیلی را میپسندند.

میدانید چطور یک متن با سئو کامل بنویسید؟

شخصیت مناسب را انتخاب کنید:

مراقب باشید که خودتان را بیش از حد نادیده نگیرید، زیرا شما برای مدت طولانی با این کاراکتر خواهید بود! کبهتر است اگر نتوانستید یک کارکتر خلق کنید از خودتان استفاده کنید ، بله خودتان را در آن دنیایی که انتخاب کرده اید بگذارید و شروع به نوشتن کنید. به خاطر داشته باشید، این فقط یک داستان کوتاه است که شما مینویسید، این یک وبلاگ است، بنابراین شما باید بتوانید نوشته های خود را بنویسید،کافی است به زندگی روز مره خود را در آن عالم خیالی مجسم کنید ( جالب شد نه!) حالا شروع به نوشتن کنید.

قصه داستان را نوشتم:

برای اینکه نوشته خود را منتشر کنید حتما نیازی نیست که حتما به ریزترین جزئیات نوشته توجه کنید. شما میتوانید مانند یک قصه و یا یک سریال نوشته های خود را منتشر کنید. بنگران نباشید شما یک وبلاگ نویس معمولی نیستید که مطالب معمولی و روزمره بنویسد ، شما همین حالا یک قدم جلو هستید و اینکه میدانید برای شروع نوشتن یک محتوای تخیلی و داستانی چطور یک متن و محتوا تولید کنید و بنویسید – شما تنها کسی هستید که میدانید در قسمت های بعدی قصه چه اتفاق هایی می افتد. ( مزیت محتوا تخیلی این است که کسی نمیتواند متن شما را کپی کند )

محتوا تخیلی ، چطور یک متن برای وبلاگ یا سایت داستانی بنویسیم؟

مطالب زیر را حتما بخوانید:

قوانین ارسال دیدگاه در سایت

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاه شما جنبه ی تبلیغاتی داشته باشد تایید نخواهد شد.

چنانچه از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید تایید نخواهد شد.

چنانچه دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود تایید نخواهد شد.

نظرات کاربران

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لینک کوتاه :

عضویت در خبرنامه ویژه مشتریان توکا

با عضویت در خبرنامه ویژه توکا از آخرین جشنواره های سایت باخبر شوید!