درباره ما

توکا مرجع تخصصی موشن گرافیک و تولید محتوای ویدیویی و ساخت تیزرهای انیمیشن می‌باشد، که با داشتن سال‌ها تجربه و برخورداری از نیروهای مبتکر و خلاق و ایده‌ پرور در پیشرفت پروژه‌هایتان به شما کمک می‌کند.
تیم توکا نیازهای متفاوت تبلیغات دیجیتالی مشتریان و صاحبان مشاغل را با توجه به نمونه‌های روز دنیا در ساخت محتوای ویدیویی برآورده می‌سازد.
توکا با استفاده از بهترین افراد و نیروهای متخصص در ساخت انیمیشن، انجام پروژه‌های موشن گرافیک را بر عهده می‌گیرد. همه کارکنان فنی و تخصصی تیم توکا نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورد تا با انجام باکیفیت‌ترین و بروزترین ویدیوهای انیمیشنی، خدمات شایسته‌ای را به مخاطبان دارای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی ارائه ‌دهد.
تیم توکا برای کاربران و مشاغل متفاوت در دنیای مجازی و فیزیکی بستری را فراهم کرده که شما عزیزان بدون حضور فیزیکی و با اطمینان کامل پروژه‌های خود را بر مبنای محتوای ویدیویی، موشن گرافیک و ساخت تیزرهای انیمیشنی به بسپارید.
ما در صرفه‌جویی از زمانتان به شما کمک می‌کنیم که بتوانید پروژه‌های بزرگ و ارزشمند خود را با تیم ما راه اندازی کنید.
ارائه قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اولویت‌های تیم توکا است که به پیشرفت‌های شخصی و جمعی شما و دیده شدن برند شما پاسخ مثبت می‌دهد.