درباره ما
توکا تیم

درباره ما

توکا با استفاده از بهترین افراد و نیروی متخصص ، انجام پروژه‌های محتوا گذاری در سایت های شما را بر عهده می‌گیرد. همه کارکنان فنی و تخصصی تیم توکا نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورد تا با ارائه با کیفیت‌ترین و بروزترین سرویس‌های مبتنی برسئو و گوگل آنالیتیک خدمات شایسته‌ای را به مخاطبان دارای وب سایت ارائه ‌دهد. تیم توکا برای کاربران دنیای اینترنت امکاناتی را فراهم می‌کند؛ که بتوانند بدون حضورفیزیکی و با اطمینان کامل پروژه‌های خود بر مبنای محتوا و  بهینه سازی سئو را انجام دهند. ما درصرفه‌جویی از زمانتان به شما کمک می‌کنیم که بتوانید پروژه‌های بزرگ و ارزشمند خود را با تیم ما فعال کنید.

توکا مرجع تخصصی محتوا گذاری, آنالیز کلمات کلیدی سایت شما, خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ, موشن گرافیک و تولید محتوا می‌باشد؛ که با داشتن سال‌ها تجربه و برخورداری از نیروهای مبتکر و خلاق و ایده‌ پروردر پیشرفت پروژه‌هایتان به شما کمک می‌کند. تیم توکا نیازهای متفاوت مشتریان را با توجه به نمونه‌های روز دنیا برآورده می‌سازد.

ارائه قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اولویت‌های گروه تولید محتوا توکا است که به پیشرفت‌های شخصی و جمعی شما پاسخ مثبت می‌دهد.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

جدیدترین اخبار سایت در شبکه های اجتماعی توکا
در حال به روزرسانی…
  • سبد خرید شما خالی است.