توکا با استفاده از بهترین افراد و نیروی متخصص، انجام پروژه‌های موشن گرافیک  را بر عهده می‌گیرد. همه کارکنان فنی و تخصصی تیم توکا نهایت تلاش خود را به عمل می‌آورد تا با ارائه با کیفیت‌ترین و بروزترین سرویس‌های مبتنی برسئو و گوگل آنالیتیک خدمات شایسته‌ای را به مخاطبان دارای وب سایت و شبکه‌های اجتماعی ارائه ‌دهد. تیم توکا برای کاربران دنیای اینترنت امکاناتی را فراهم می‌کند؛ که بتوانند بدون حضورفیزیکی و با اطمینان کامل پروژه‌های خود بر مبنای محتوای ویدیویی و  موشن گرافیک را انجام دهند. ما درصرفه‌جویی از زمانتان به شما کمک می‌کنیم که بتوانید پروژه‌های بزرگ و ارزشمند خود را با تیم ما فعال کنید.

توکا مرجع تخصصی موشن گرافیک, آنالیز کلمات کلیدی سایت شما در تبلیغات, خدمات سئو و دیجیتال مارکتینگ, موشن گرافیک و تولید محتوای ویدیویی می‌باشد؛ که با داشتن سال‌ها تجربه و برخورداری از نیروهای مبتکر و خلاق و ایده‌ پرور در پیشرفت پروژه‌هایتان به شما کمک می‌کند. تیم توکا نیازهای متفاوت تبلیغات دیجیتالی مشتریان را با توجه به نمونه‌های روز دنیا برآورده می‌سازد.

ارائه قیمت‌های کاملا رقابتی و مناسب همراه با کیفیت مطلوب خدمات از اولویت‌های گروه تولید محتوا توکا است که به پیشرفت‌های شخصی و جمعی شما پاسخ مثبت می‌دهد.

آدرس ما : البرز – کرج – باغستان غربی – شبنم 3 – پلاک 29 – ساختمان قائم – واحد1

تماس : 09210304609